טיסה לניו יורק

ראו מידע מקיף יותר כולל אפשרות הזמנה של טיסה לניו יורק באתר NYCGO בעמוד טיסה לניו יורק

אחת החברות הפופולריות ביותר המפעילות טיסה לניו יורק עם עצירה בדרך היא swiss החברה גם מאפשרת הזמנה ישירה דרכה ללא התיווך זל סוכני הנסיעות, פשוט נכנסים לאתר סוייס איר בוחרים תאריכי טיסה לניו יורק מבצעים חיפוש וניתן לבצע הזמנה online  באישור מיידי על כרטיס הטיסה, לעתים בטיסות של הרגע האחרון אם יש מקומות פנויים תוכלו להשיג טיסה במחיר מעולה לניו יורק, לעתים גם על הזמנה מראש החברה מציעה מחירים טובים למגוון יעדים ובמיוחד לניו יורק, שווה להכנס לבדוק.

אתר אינטרנט קנדי אבל בינלאומי המציע אפשרות חיפוש טיסות בינלאומיות בכל העולם וכמובן גם טיסה לניו יורק, אנו עקבנו אחר טיסה לניו יורק באתר זה למשך 45 יום, כל יום נכנסנו וביצענו הזווה של מחירים ובהחלט מצאנו מספר אפשרויות עם קונקשנים שבאתרים אחרים לא חשבו עליהם, לכן אנו מכנים אתר זה "האתר לחיפוש טיסה יצירתית", אם אתם טיפוסים מאלתרים, תוכלו למצוא טיסות עם קונקשנים מעניינים לניו יורק ולחסוך כמה עשרות דולרים נוספים על טיסה לניו יורק, שימו לב שלצד התוצאות המיוחדות האתר גם מספר אפשרות להזמנה של טיסה סדירה ורגילה לניו יורק מכל יעד בעולם, בקיצור, כנסו חפשו מה יכול להיות, אולי יפול עליכם דיל טוב של טיסה לניו יורק, שווה חיפוש של מספר דקות במערכת הנפלאה שלהם [אחלה עיצוב].

מנוע חיפוש טיסות לניו יורק
מנוע חיפוש זה אתר ebookers אחד מאתרי האינטרנט הגדולים והבטוחים בעולם להזמנת טיסות באינטרנט ומדי שנה כמות גדולה מאד של ישראלים מבצעים דרכנו הזמנת של טיסה לניו יורק מתל אביב או טיסה לניו יורק מיעדים אחרים בעולם, גם שרות החיפוש של skyscanner לעתים קרובות מפנה לביצוע הזמנת טיסה לניו יורק בפועל מ ebookers אחד היתרונות של אי בוקרס הוא שהם כמעט ולא גובים עמלות טיפול, שיתוף פעולה נרחב שלהם המבוסס פרסום באתר חותך מעלויות כרטיס הטיסה שלכם ולכן לעתים ניתן למצוא ב אי בוקרס טיסה לניו יורק שעשוייה להיות זולה יותר בכמה דולרים מאתרי הזמנות אחרים, אם כי לא תמיד, אבל כהרגלנו אנו ממליצים שתיכנסו לחפש טיסה לניו יורק כאן, שווה בדיקה.

ראו גם :
טיסה לניו יורק עם אל על הישראלית.

טיסה לניו יורק - מידע נוסף :

טיסה לניו יורק היכן להזמין ומחירים : אפשר להתקשר עם חברה גדולה ומהימנה טיסות סדירות לניו יורק דרך קבע ויש לכם את השקט שהטיסות יצאו בזמן (ואם לא אולי תקבלו פיצוי כספי), שהמטען שלכם מבוטח, ושהצוות והפינוקים בטיסה הארוכה הזאת ינעימו את זמנכם כמה שאפשר. טיסות סדירות קבועות מראש ומסונכרנות עם כל הגורמים ביעילות המירבית ובניסיון רב, כמו כן אלה יתנו מענה במידה ותרצו לשנות או לבטל את כרטיס הטיסה לניו יורק או לשנות את התאריכים שלנו, אמנם תצטרכו לשלם קנס כספי הקבוע מראש, אך האופציה לשינוי קיימת ואף נפוצה ביותר וחברות התעופה הגדולות יציעו לכם אלטרנטיבות רבות ושירותיות. חברות גדולות כאלה הן: אל על, אמריקן אירלינס, וירג'ין אטלנטיק, קונטיננטל, יוניטד אירלינס ודלתא. חברות אלה מוציאות טיסות ישירות לניו יורק, ללא עצירה בדרך ובכך מצמצמות משמעותית את זמן ההגעה. כמובן שאלה הטיסות היקרות ביותר שכן התנאים הטובים, המהימנות והשירות מעלים משמעותית את המחיר. המחירים ינועו סביב ה1000- 1800 דולר תלוי בעונת הטיסה.

אותן החברות ונוספות, מוציאות טיסות סדירות לניו יורק גם כן, אך עם קונקשיין- הכוונה בקונקשיין היא שהטיסה לניו יורק תעצור בדרכה בתחנה אחת או שתיים, לעיתים למספר שעות, כדי לחבר נוסעים נוספים ולהגדיל את אפשריות הטיסה משלל יעדים בעולם להגיע לניו יורק גם כן. הקונקשנים המקובלים ביותר של טיסה לניו יורק מתל אביב הם של :

 BRITISH AIRWAYS (טיסה לניו יורק דרך לונדון), KLM (טיסה לניו יורק דרך אמסטרדם),  AIR FRANCE טיסה לניו יורק דרך פריז, AUSTRIAN AIRLINES (טיסה לניו יורק דרך וינה), OLYMPIC (טיסה לניו יורק דרך אתונה, לעתים גם עם אגיאן איר לינס), ROYAL JORDANIA (טיסה לניו יורק דרך עמאן), SWIS AIR (טיסה לניו יורק דרך ג'נבה) TURKISH AIRLINES ( טיסה לניו יורק דרך איסטנבול), IBERIA (טיסה לניו יורק דרך ברצלונה), AEROSWEET AIRLINES ( טיסות לניו יורק דרך קייב), CSA ( טיסה לניו יורק דרך פראג), BRUSSELS AIRLINES ( טיסה לניו יורקדרך בריסל), NWA ( טיסות לניו יורק או לוס אנגלס דרך אמסטרדם), ALITALIA ( טיסות לניו יורק דרך מילאנו או רומא), LUFTHANSA ( מגוון טיסות לניו יורק דרך פרנקפורט או ברלין), AUSTRIAN AIRLINES (טיסה יומית לניו יורק דרך וינה),  ALITALIA ( טיסות לניו יורק ויעדים נוספים בארה"ב דרך מילאנו ויעדים נוספים של איטליה ). טיסות קונקשיין מוזילות מעט את עלות הטיסה לניו יורק, כדי לפצות על חוסר הנוחות הנגרם לטסים. מחירי הטיסות ינוע בין 800-1000 דולר תלוי בעונת הטיסה לניו יורק, מי שאינו קונה כרטיס טיסה לניו יורק בשביל נסיעת עסקים יכול להתפנק בשילוב יעד נסיעה נוסף בעזרת טיסות קונקשן אלה, ברוב המקרים תוכלו לבחור את טיסת ההמשך הרצוייה לכם ולהשלים מספר שעות או ימים ביעד הקונקשן.

AlitaliaBritish AirwaysAmerican AirlinesAir FranceContinentalBrussels AirlinesEl AlUNITEDDeltaLufthansaIberiaVirgin AtlanticTurkish AirlinesSwiss International Air Lines

אופציה נוספת ואחרונה המתאימה לאנשים ספונטניים, הרפתקנים וסבלניים, המעוניינים לטוס בתקציב נמוך יותר היא טיסת צ'ארטר לניו יורק טיסת צ'ארטר או בעברית- טיסת שכר, הינה טיסה המוגדרת כזולה משמעותית, הפועלת בעיקר בחודשי הקיץ וליעדים מסויימים. את טיסות השכר מפעילות חברות קטנות יותר, עם מטוסים וצוות קטן יותר. לרוב לא ינתן שירות מפנק במיוחד על הטיסה והכסא לא מרווח כל כך, מה שעלול לגרום לאי נוחות בטיסות ארוכות כמו טיסה לניו יורק. הטיסות לא נקבעות זמן רב מראש ולכן כל שינוי קטן אצל אחד הגורמים עלול לגרום לעיקובי טיסה ולדחיות. כמו כן האופציות לשינויים בכרטיסי הטיסה מוגבל יחסית והוא עלול לגרום לאיבוד הכסף שכן לחברות אין מענה זמין לטיסות היוצאות קבוע ולכן קשה לשנות את הכרטיסים והזמנים באופן מסודר. אבל! המחירים לעיתים כל כך זולים שלא ניתן לעמוד בפיתוי.. כרטיסים בפחות מחצי מחיר לניו יורק מופיעים להם מידי פעם וכדאי להיות עם היד על הדופק, כשהטיסה לניו יורק היא בגרושים, אפשר להתמקם באיזה מלון מפואר :) את חברות הטיסה, תעריפים וזמני הטיסה לניו יורק תוכלו לדעת רק ממש בסמוך לזמן הטיסה ובאתרים של טיסות שכר. המחירים יכולים לנוע בין 1000-500 דולר, אך אלו פרטי מידע המשתנים בהתאם לעונה ולזמינות ולא ניתן לדעת מראש. חפשו טיסת שכר לניו יורק או בררו אצל סוכן הנסיעות שלכם.

טיסה לניו יורק, היכן אתם נוחתים :
שדות התעופה בניו יורק-
בניו יורק ישנם שלושה שדות תעופה עיקריים ורלוונטים. הטיסה לניו יורק אמורה לנחות באחד משלושת היעדים הבאים-

טיסה לניו יורק עם נחיתה בנמל התעופה  JFK
על שמו של נשיא ארצות הברית לשעבר ג'ון קנדי שנרצח בשנת 1963 בידי מתנקש. שוכן לו ברובע הקווינס, ומנהל כ50% מכל הטיסות לניו יורק והחוצה. יש בו כעשרה טרמינלים פעילים! (אחד אפילו מתאים למסוקים). זהו שדה התעופה הגדול והמפורסם ביותר בניו יורק. תחבורה- כדי להגיע או לעזוב את שדה התעופה JFK חפשו את דלפקי התחבורה בכל אחד מהטרמינלים של השדה, לפניכם מספר אופציות: SuperShuttle אוטובוס הפעיל 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, המחיר נע בין 12-22$ והוא יוצא לבתי המלון השונים הפזורים ברחבי ניו יורק, משך הנסיעה נע סביב ה40 דקות עד שעה תלוי בתנועה ובמיקום המלון, האוטובוס יוצא לדרך כאשר מתמלא בנוסעים, מספר הטלפון להזמנות 1-800-258-3826. אופציה נוספת היא אוטובוס רשמי NYAS - New York Airport Serviceהיוצא כל חצי שעה בערך, ועוצר בשלוש תחנות מרכזיות במנהטן, מהם ממשיכים עצמאית למלון עם מונית. הנסיעה אורכת בין 40-70 דקות ומחירה 15$. אם אתם אוהבים רכבות עלו על הAir Train המקשרת בין השדה לניו יורק, כמו כן הנסיעה ברכבת זו מקושרת פנימית בתוך השדה בחינם. הרכבת מגיעה בתדירות של 2-12 דקות, יעילה ומהירה. הרכבת לא מגיעה לליבה של מנהטן ויש להחליף אל רכבת הסאבווי. משך הנסיעה בה 18 דקות בערך. עלות נסיעה כ5$, זוהי הדרך הזולה ביותר להגיע אל ניו יורק.

טיסה לניו יורק, נחיתה ב : שדה התעופה ניוארק NEWARK
השוכן בניו גרז'י. שדה תעופה גדול אליו מגיעות כ20% מהטיסות לניו יורק. לשדה התעופה ישנם שלושה טרמינלים: טרמינל A אליו מגיעות טיסות פנימיות בלבד, אין עליו מעקב הגירה או מכס והוא סגור הרמטית לטיסות בתוך שיטחה של ניו יורק. טרמינל B הטרמינל הגדול ביותר, מאגד בחובו את הטיסות לניו יורק משלל חברות הטיסה ויעדי העולם, מתוקתק ויעיל. וטרמינל C הפועל עם חברת CONTINENTAL האמריקנית.

טיסה לניו יורק עם נחיתה בשדה תעופה Newark למנהטן:
Air Train רכבת מהירה אשר תיקח אתכם משדה תעופה לשירות NJ Transit או Amtrak (צי רכבות אשר מסובסד ע"י הממשלה) , תחליפו רכבת ומשם ישירות למנהטן,לעיתים זה יהיה הרבה יותר מהר ממונית או אוטבוס ויותר זול  11.55 דולר , התחנה במנהטן תיהיה Penn Satation  (תחנה מהמרכזיות של מידטאון).
Taxis מוניות סטאנדרטים 50 -75 דולר למנהטן,נמצאים מחץ לטרמינל כמו בכל טרמינל בניו יורק,קחו בחשבון שיכול ליהיות עלות על מזוודות.
NYC Car Service Listhings בשביל להמנע מלחכות בתור לטקסי ,תוכלו ליצור קשר עם חברה זו להזמין לכם מכונית או לימוזינה שתאסוף אתכם משדה התעופה.מומלץ לקבוצות של אנשים מכיוון שיש להם גם למוזינות ארוכות.

טיסה לניו יורק, מתי מומלץ :
כאמור עונת הקיץ היא העונה המתויירת ביותר, מזג האויר החמים מזמין מליוני תיירים לפקוד את העיר ניו יורק. מחירי הטיסות והמלונות מרקיעים שחקים, והעיר עמוסה ושוקקת. באם אתם מסוגלים להתמודד עם קור, ודווקא אוהבים את עונת החורף לטיולים קפואים, תיקחו מעיל טוב (ממש טוב הכוונה), מגפיים ובגדים חמים שכן ניו יורק קופאת בחודשי החורף, ותהנו ממחירים של עד כ75 אחוזי הנחה בעונת החורף על טיסה לניו יורק ומלון! בנוסף לכל אלה, גם רבים ממקומות התרבות כגון מוזיאונים ואתרי בילוי אחרים נפתחים לקהל הרחב במחירים נמוכים או בחינם.

את כל הטיסות לניו יורק ניתן גם להזמין באינטרנט כפי שעושים רוב האמריקאים, שזנחו את סוכני הנסיעות כבר לפני מספר שנים, האתר המוביל בעולם להזמנת טיסה באינטרנט ומשמש ישראלים רבים להזמנה של טיסה לניו יורק הוא אקספדיה : ראו מחירי טיסה לניו יורק במחירים מיוחדים דרך איסטנבול עם טורקיש אירלינס ודרך מילאנו או רומא עם אלאיטליה, מחודש ינואר הקרוב תפסיק bmi  את קו הטיסות שלה מישראל ללונדון ועקב כך תוכלו לטוס לניו יורק עם bmi.

ראו גם
טיסה מניו יורק להונג קונג
ראו גם טיסה לאתונה / טיסה לכרתים

מפת אתר

תגיות : טיסה לניו יורק / טיסות לניו יורק.