מזג אוויר בניו יורק

זקוקים לעזרה או המלצה שלנו בבחירת מלון או דירה בניו יורק או בכל יעד אחר בארה"ב?
נשמח לעזור! המייל שלנו :
 clickgo.co.il@gmail.com 
הייעוץ ללא תשלום!

הכרתי כבר כמה אנשים, צעירים ברוחם, שנסעו לניו יורק באוקטובר עם טישרט..לאנשים אלו ולכל מי שרוצה לא להצטנן ביו יורק וכן מתעניין במה ללבוש בתפוח הגדול, להלן סקירה קצרה של מזג האויר בניו יורק, אופי מזג האוויר בניו יורק וכיצד כדאי להתלבש בכל עונות השנה: עונת הסתיו אורכת חודשים: אוקטובר ונובמבר. העונה היפה לטעמי, עם שלכת מהממת, הקור שזוחל לאט לאט, הימים מתקצרים וההכנות לחורף מתחילות לתת את אותותיהן. מתחל להתקרר, אז בבקשה תביאו בגדים המתאימים לחורף ישראלי ממוצע כמו סוודר, נעלים סגורות, ומעיל חורפי...ולפני שהספקתם להגיד "תשיג לי כרטיסים לאוף אוף ברודווי" מגיע החורף הנפלא והקר של ניו יורק.

להלן סקירת מזג האוויר בניו יורק :

עונת החורף
ארבעת החודשים החורפיים הם : נובמבר, דצמבר, ינואר, פברואר וקצת מרץ. מזג האוויר בניו יורק בחודשים אלו, הטמפרטורות נמוכות (מתחת לאפס) אבל גרוע מזה, קיים ה Wind Shield Effect, שנגרם מרוחות מקפיאות שמדרדרות את הטמפרטורה, כמה מעלות טובות מתחת לאפס. מה שמציל את ניו יורק, בעונה זו, היא כמובן העובדה שכל החגים היפים הנוצרים והיהודיים נופלים בה, עובדה שמשווה לעיר אוירה קסומה של אור גדול, קניות, מאור פנים ולבביות יוצאת דופן אפילו מצד הניו יורקרים...בבקשה, אל תשכחו לבוא לבושים בהתאם, כולל גטקעס, כובע חם, נעלים סגורות (בגלל השלג) מעיל פוך (למי שיש) וכל אותם בגדים שתמיד קניתם בחורף ולא היתה לכם הזדמנות ללבוש אותם, בישראל. אגב הניו יורקרים מפעילים חימום בחורף, אז תתלבשו כך שתוכלו להתפשט במהירות ובאלגנטיות (לא כמו ג'ורג' קונסטנזה בחדר השרותים...). וכך בסביבבות אמצע מרץ, לאחר הקור הגדול, הטמפרטורות עולות אט אט הלילות פחות קרים, השמש יותר מחממת והאביב מגיע לניו יורק. החורף בניו יורק משרה הרגשה של חג וחדש במיוחד כאשר השלג הראשון מתחיל לרדת, גם אם צפיתם בשלג הראשון עשרות פעמים בחייכם זה עדיין מאוד מרגש. כאשר השלג נערם על פני המדרכות ויוצר מידרכה חדשה זה מרגש ומלהיב ותיהיו בטוחים שמתצאו את עצמכם משחקים בשלג.

עונת האביב
אורכת חודשיים: אפריל ומאי. בעונה זו הסנטרל פארק פורח, האויר טרי ורענן ומזג האויר נח וניתן להסתובב עם טישרט וסווטשרט בלבד ועם סוודר קל לערב. העיר משנה צבעייה, עליי העצים באדום וחום, אווירה של כייף, אווירה של חברות כל ניו יורק מחייכת. מזג האוויר בניו יורק באביב הוא זמן נהדר לטייל בניו יורק. הסנטרל פראק מתמלא ספורטאים, בתי הקפה נפתחים שוב אל הרחוב, עונת ה sales מתקרבת שוב (לקראת חג העמצאות של ארה"ב)  - זו אכן עונה כייפית ביותר שכמובן לא נמשכת זמן רב מדי, כי תכף מגיע הקיץ...

עונת הקיץ
ארבעת חודשי הקיץ הינם יוני יולי אוגוסט . מזג האוויר בניו יורק בימות הקיץ מתאים למי שאוהב את מזג האויר הישראלי. חוץ מהים יש כאן הכל  - האויר חם ולח, השמש חזקה והמיזוג פועל בכל מקום. ההבדל היחיד מתל אביב למשל הינו שייתכנו גם גשמי קיץ פה ושם ברחובות ניו יורק. בקשר ללבוש המתאים, אתם יכולים להתלבש כמו בקיץ הישראלי, כולל כובע רחב שוליים, משקפי שמש וקרם הגנה. רק שימו לב שישנם מקומות בהם נהוג קוד לבוש ולא תוכלו להכנס בלבוש מרופט/חושפני,/לא הולם...אז אולי כדאי להביא מהבית ז'קט קל ומכנסי בד מכובדים. מתי תרגישו שבא הסתו ? שתראו את הניו יורקים מתחילים להתלבש בצורה הגונה יותר, שחלונות הראווה מציגים את אופנת השנה הבאה ושהעיר מתחילה להיות צפופה שוב... אין כמו ללכת ברגל במנהטן בקיץ החם והלח ולפתע יורד עלייך גשם, בדרך כלל טיפות גשם רכות ונעימות אשר מרעננות את המצב .

עונת הסתיו
עונת ההתאהבות של ניו יורק. חודשים ספטמבר עד נובמבר. מזג האוויר בניו יורק בסתיו הוא לרוב אדיב ונוח, מזג האוויר נהדר לטייל בו בניו יורק. העלים מתחילים לנשור ומכסים את המדרכות והפארקים. אומנם מזג האוויר שכדאי לטייל בו אך לא לשכוח שמזג האוויר בניו יורק יכול ליהיות הפכפך.

טיפ לנוסעים לניו יורק בחורף!
מזג האוויר בניו יורק בחורף קר, קר מאד אפילו, אך עם זאת ניו יורק היא יעד תיירותי מספר 1 בעולם, המלונות בחורף זולים באופן משמעותי ביחס לעונת התיירות וגם מחיריהם של שרותים ואטרקציות תיירותיות אחרות, שלעתים פתוחות גם חינם, כך מי שרוצה לנסוע לניו יורק יכול להגשים חלום ניו יורקי, עם מעיל טוב אך בחצי מחיר מעלות של נסיעה לניו יורק בעונת התיירות, בהחלט סוגייה ששווה לשקול ברצינות, ישנם בתי מלון בניו יורק שבחורף עושים הנחה של עד 75% ממחירי הקיץ, ראו מידע נוסף ואפשרות לברור להזמנת מלון בניו יורק כאן באתר ניו יורק הוטלס הישראלי!

עיקוב בטיסות בשל מזג אוויר גרוע בניו יורק :
לעתים וכאשר סוררים תנאי מזג אוויר קשים במיוחד בניו יורק ובאיזור נמלי התעופה שלה, קחו בחשבון שטיסתכם עשוייה לנחות ביעד אחר למספר שעות עד חלוף הסערה, ואז לחזור לניו יורק, רשות שדות התעופה בארה"ב קיבלה החלטה זו בכדי לא לסכן מטוסים, בדרך כלל השהיה ביעד האחר לא ארוכה, ותקבלו מקום לנוח או אפילו אם מדובר בעצירה קלה תישארו בתוך המטוס ולאחר מספר שעות תמריאו בחזרה לניו יורק, אם הסערה קשה וארוכה תקבלו מחברת התעופה מלון ללילה ביעד החלופי ללא תשלום, שימו לב, מי שהזמין מלון בניו יורק באינטרנט לאותו הלילה יוכל לקבל את הלילה הזה בחזרה ללא תשלום, יש להמציא אישור מחברת התעופה על העיקוב שנבע כתוצאה ממזג האוויר הקשה, עם זאת בכל מקרה התעדכנו במצב מזג האוויר בניו יורק טרם נסיעתכם לארה"ב, כך לא תופתעו ממזג אוויר בעייתי, באתרי מזג האוויר בעולם ניתן לקבל תחזית מדוייקת לעד 10 ימים קדימה.

New york Weather Tip: בשביל שתדעו מה לארוז לפניכם רשימת הטמפרטורות הממוצעות בכל אחד מחודשי השנה בניו יורק


ינואר : טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 3- מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 4 מעלות צלסיוס.
פברואר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 3- מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה:5  מעלות צלסיוס.
מרץ: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 1 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 8 מעלות צלסיוס.
אפריל: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 6 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 16 מעלות צלסיוס.
מאי: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 11 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 21 מעלות צלסיוס.
יוני: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 17 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 27 מעלות צלסיוס.
יולי: טמפרטורה ממוצעת נמוכה:18 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה:29 מעלות צלסיוס.
אוגוסט: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 19 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה:28 מעלות צלסיוס.
ספטמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 16 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 25 מעלות צלסיוס.
אוקטובר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 10 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 19 מעלות צלסיוס.
נובמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 5 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 12 מעלות צלסיוס.
דצמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 1- מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 5 מעלות צלסיוס
.

מלון במנהטן ניו יורק.


ראו קישור בנושא מזג אוויר בניו יורק כאן : כאן תוכלו להתעדכן אונליין 
ראו גם
איטליה 
ראו גם
מזג אוויר ביוון

תגיות : מזג אוויר ניו יורק, תחזית מזג אוויר ניו יורק, מזג אוויר בניו יורק, מזג האוויר בניו יורק, תחזית מזג אוויר weather in new york