המסעדה היקרה בניו יורק

ניו יורק היא אחת מהערים החשובות בעולם אם לא הכי חשובה. החשיבות של העיר מתבטאת בתחומים רבים, אם זה ההיסטוריה, גודל, ארכיטקטורה יוצאת דופן מלאה תעוזה וחדשנית, מוזיאונים, האנשים וכמובן המסעדות. המסעדות בניו יורק הן חלק ניכר ומשמעותי מאוד בניו יורק. במנהטן ישנן יותר מ 3500 מסעדות, כאשר בברוקלין בסביבות ה 800. מספרים אסטרונומים. ללא ספק חלק מהחוויה הניו יורקית, אם תיירים אתם או מקומיים היא המסעדות בניו יורק. 

נכון יש המון מסעדות בניו יורק והרבה מאוד מהן מצוינות, אך רק קמצוץ נמצא בקטגוריה המסעדה היקרה בניו יורק, קחו בחשבון שמושג זה הולך יד ביד עם המושג " המסעדה הטובה בניו יורק " . ניו יורק היא הבית למספר המסעדות היקרות והטובות בעולם, שפים שהקדישו את רוב חייהם לאומנות המטבח. במסעדות הללו תמצאו צוותים, מלצרים/ברמנים אשר יהיו מיומנים באומנות השרות, מקצועיים להחריד , מבינים את הפרטים הקטנים וחלק מכובד מהם יהיו אנשים באופן יחסי מבוגר.

לאכול במסעדה היקרה בניו יורק זו חוויה שיכול ליהיות פעם בחיים, אז אם נפל בחלקכם אפשרות לסעוד האחת מהמסעדות הללו, אזי מומלץ מאוד להתנסות בכך, קחו בחשבון שלא תצאו פחות ממאה דולר לאדם ולעיתים גם הרבה יותר. כמובן שברוב המסעדות היקרות ביותר תתנסו ביינות משובחים ממרתפים בעלי שם עולמי. לרוב המסעדות אלו תצטרכו להזמין מקום מראש ולעיתים אף מספר חודשים מראש.

ליקטנו מספר מסעדות יקרות וטובות בניו יורק, תוכלו לקרוא עלייהן ולראות היכן ממוקמות במפה. חשוב לציין המחירים במצוינים בתפריט הם לא כוללים את המיסיםף בניו יורק צריך להוסיף מס על כל קנייה באשר היא. גובה המס הוא בסביבות 8 אחוז מהמחיר. לא לשכוח להשאיר תשר.

בתיאבון.

להלן רשימה של המסעדות היקרות והטובות בניו יורק :

Masa new york

Per Se New York

Momofuko New York

Daniel New York

Le Bernadin

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.