נובמבר בניו יורק

ברוכים הבאים לעמוד נובמבר בניו יורק


New York Comedy Festival
חמישה ימים של צחוק, חמישה ימים של מופעי סטנדאפ מהטובים הקיימים היום, יותר מ 150 מופעים. אמנים כמו ביל מאר, דן קוק ועוד רבים וטובים אחרים, המקומות בהפ יערכו המופעים,  Carnegie Hall, Town hall, Madison Square Garden ועוד... מומלץ לצחוק.

מרתון ניו יורק
מרתון ניו יורק מתרחש בכל שנה מ 1970 בתחילת חודש נובמבר.מזג האוויר מתאים לריצה או לאתלטיקה בכלל לא חם, קצת סתוי, מושלם.ב 1970 מספר האצנים אשר סיימו את המרתון הוא 55 כיום רצים יותר מ 35,000 .אלפי מתנדבים ויותר משני מיליון צופים.אורך המסלול יהיה כ 42 קילומטרים יצא מסטייטן איילנס Staten Islands עד לסנרטל פארק  Central Park.


NYC Bazaar & Girl's Night Out
הקידמון הזה מיועד בעיקר לנשים,  Pearl Studio  אשר במידטאון  השדרה השמינית יארח ערב מיוחד בו תוכלו להיוועץ על שיטות איפור, להתרועע עם אמנים ומעצבים, ללגום כוס יין, לבדור בגדים יחודים, לבדוק מוצרים חדשים של סטיילינג, איפור, מזון,  קניות בכלל והרבה הכרויות ושיתופי פעולה. 500 Eight avenue


Brownfish Short Film Festival
22 סרטים קצרים מכל העולם, לכל חובב סרטים מומלץ להגיע בתאריכם אלו ל  Cinema Village אשר ברחוב 12 מספר 22 ולחוות סרטים קצרים מכל הסוגים והמינים, קומדיות, דרמות, טרגדיות, וכל ז'אנר העולה על רוחכם, בפסטיבל יערכו גם סדנאות אמן וקבלת פרסים.

Wine Region of the World Tasting Series
יום טעימת יינות אמריקאים, טעימות, הסברים על היין, ענבים, אדמה בה גדלים הענבים, מזג האוויר וכל מה שקשור בנושא, האירוע המדובר יערך ב Celsae Piers בין רחוב 17 לרחוב 23 , לכל חובב יין מומלץ להגיע ולטעום את היינות של העולם החדש.איזור ה Pier יפה ונוח. האירוע מתחיל ב 14:15 בצהריים.

Thanksgiving Day Parade
השנה ה 85 של Macy's Thanksgiving Parade ,תהלוכה מרשימה עם בובות ענק הקשורות ולא לחג.המסלול מתחיל ב west 77 מדרימים לכיכר קולומבוס שמאלה בדרום הסנטרל פארק דרומה דרך השביעית בלוק מזרחה דרום על השישית דרך 42 עד 34 וחזרה לשביעית.התהלוכה תערך כ 3 שעות , בגדים חמים, קפה, קקאו חם.
הנה מלון אשר ממנו (בחדרים מסוימים) ניתן לצפות בתהלוכה. Double Tree Suites By Hilton NYC-Time Square

 

ראו גם הופעות בניו יורק 

ראו גם אטרקציות בחודש נובמבר בלונדון


 

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.