ינואר בניו יורק

ינואר בני יורק, חודש קר מאוד, אם אתם מוצאים את עצמכם בחודש ינואר בניו יורק, עשו לעצמכם טובה וכסו את עצמכם עם מעילים, כפפות, כובעים וכל מה שקשור למזג אוויר קר מאוד. הקור העז יכול ליהיות קשה אך צריך להסתכל על הנושא כחוויה, חוויה שאין לנו פה בארץ, רק כך תוכלו להנות ממזג האוויר. כן יהיה שלג ויהיה כפור אבל קחו בחשבון שהשוקו החם יהיה טעים יותר, הוויסקי יהיה יותר "במקום " ומענג יותר. ינואר בניו יורק זהו חודש קר אך עם הרבה אירועים חמים. מצעד שלושת המלכים, שבוע המסעדות בניו יורק, פסטיבל סרטים יהודים ועוד.. להלן באיפורמציה על ינואר בניו יורק.

Three Kings Day Parade, מצעד שלושת המלכים.
שלושה המלכים או שלושה האמגושים אם תרצו, אלו היו השלושה אשר הגיעו לבית לחם לאחר הולדת ישו, אלו היו הראשונים שהכירו במלכותו של ישו והראשונים אשר סגדו לו. מצעד לכבוד שלושה המלכים יערך בתאריך השישי בינואר ניו ורק, במזרח הארלם, המצעד יתחיל ב  10:30 בבוקר ברחוב 106 ו  Madison Aveneu , יסתיים ב 12:00 בלילה ברחוב 115 ו Park Avenue . במצעד יהיו ריקודים, שירה, צבעים. לוקחים חלק מהאירוע, בתי ספר, ארגוניים קהילתיים, משפחות של שכונה ועוד...זו תיהיה השנה ה 35 לאירוע.תהנו.

New york Boat Show
תערוכת סירות מדהימה נערכת בינואר בניו יורק, תערוכת סירות, יאכטות, קיאקים, ציוד דייג ועוד...מלבד זה כמעט כל ציוד הקשור לסירות וים. התערוכה תערך ב  Jacob.h.Javis convention center , מיקום  655 West 34th Street . מומלץ לכל חובב ים בכלל ולכל חובב סירות באשר הן בפרט. השעות של האירוע כל יום מ  12:00 בצהריים עד 21:00 בערב, מלבד משבת וראשון מ 10:00 עד 21:00 בערב.

Jewish Film Festival
השנה ה 21 של פסטיבל סרטים העוסק בחוויה היהודית, יוצרים את הפסטיבל,  The Jewish Museum ו  Film Sociaty of Lincilen Center. סרטים דוקומנטרים ודרמטים המקושרים לעם היהודי. מומלץ לכל יהודי ולחובבי סרטים.

Childrens Club
גן עדן לילדים, או יותר נכון לומר גן עדן להורים של ילדים,  בגדים לילדים, זה הסיפור, 3 ימים של ביגוד לילדים, בגדים אופנתיים, בגדים עכשווים. מכנס את האירוע אלו  Javits convection Cemter, בו יערכו גם אטרקציות לילדים והופעות מיוחדות.

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.