סיור בניו יורק בעברית

ניו יורק היא מהערים המסעירות והמעניינות בעולם. היא מתאימה לכל המשפחה לרבות משפחות עם ילדים. לסייר בניו יורק זה תענוג אמיתי. העיר מציעה תרבות, היסטוריה, אומנות, ארכיטקטורה, אופנה, קניות, סלבריטיס, אוכל והכל בשפע. חווית הטיול בניו יורק, להפתעתכם ברוב המקים מאוד נוחה, כן כן, ניו יורק נבחרה זה לא מזמן לאחת הערים שיותר נוח לטייל בהם ברגל. כמובן שיש אזורים כמו טיים סקואר שנוטים להיות עמוסים.

ניו יורק היא עיר גדולה, ניתן לסייר בניו יורק באופן עצמאי זה נכון, בעיקר לאור העובדה שרחובות העיר מסודרים להפליא. אם זאת לעיתים לא תדעו כדאי יותר ללכת, היכן נמצאת חנות זו או אחרת, היכן כדאי להתנסות בפיצה ניו יורקית אמיתית ועו.. אתר ניו יורק הוטלס גאה להמליץ לכם על מדריך בניו יורק בעברית, או במקרה שלנו מדריכה.

המדריכה שלנו היא עם ניסיון של 11 שנים בניו יורק, תיקח אתכם לטיול נפלא במידטאון המותאם גם לילדים, הטיול הינו כ-5-6 שעות, מותאם ל5 אנשים, ומחירו 250 דולר. הסיור בניו יורק בעברית והינו רגלי, הסיור אינו מסע, אלא נינוח עם עצירות.

להלן מסלול הסיור :

נפגשים עם המדריכה בבריאנט פארק בממוקם ברחוב 40 והשדרה ה-6. נטייל בפארק ונכיר את הבניינים המפורסמים המקיפים אותו, בניהם הספרייה האגדית של ניו יורק שאליה אף נכנס. משם נמשיך לתחנה המרכזית של ניורק Grand Central. התחנה היא בניין מרשים שאותו נכיר וגם נוכל לאכול אוכל ניו יורק אוטנטי נפלא במחירים ידידותיים.

משם נעלה בשדרה ה-5 ונבקר במגוון חנויות מגניבות, לרבות חנות הצעצועים הענקית, אם יש ילדים, ( למען האמת מתאים גם למבוגרים). בשדרה נביט במבנים הייחודים ולבסוף נבקר בכנסיית  St.Patrick הידועה. משם נמשיך מערבה בדרום סנטרל פארק אל עבר כיכר קולומבוס הפופולרית והמעניינת. היעד הבא הוא מרכז רוקפלר ( 30Rock ) שבו ניתן לעלות לתצפית ולבקר בחנות NBC.

הסיור שלנו מסתיים במרכז העולם, הלא הוא הטיים סקואר, שם נתפעל מעולם השלטים המוארים עוצר הנשימה ונבקר בחנויות ענק פופולריות. חוויה ניו יורקית אמתית לילדים ולילדים בנפשם.

נסיים את הטיול במלון מרקיז גם כן עם נוף נפלא.

להזמנות נא לפנות לטלפון

03-6206147

דניאל

מפת המסלול

 

 

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.