מלון Edison

לחצו על מלון אדיסון ניו יורק לפרטים נוספים והזמנה

מלון אדיסון ניו יורק הינו מלון מהחשובים בניו יורק, מלון Edison הוקם בשנת 1931, ברחוב 47, כמעט על טיים סקואר ועל ברוודווי. האורות של המלון תרתי משמע מאירים על רחוב ברוודווי. האזור שמלון אדיסון נמצא הוא המרכזי שבניו יורק, מסעדות לרוב, תיאטראות, מרכז רוקפלר, Radio City,  מיקום מצוין לאנשי עסקים ולאנשים שרוצים להרגיש את מנהטן האמיתית והנוצצת, זאת כמו שרואים בסרטים.
אם כבר בסרטים עסקינן, ראוי לציין שהמלון השתתף בסצנה מסרט " הסנדק " של פרנסיס פורד קופולה.

מלון אדיסון מציע מספר מסעדות וברים, חלקם בעלי שם בינלאומי והיסטוריה נוצצת של שנים, המדובר הוא  " The Ball Room ".  ה ball room נפתח בשנות ה 30, הוא נבנה בסגנון ארט דקו, סגנון שמאוד מאפיין את מנהטן במיוחד בתקופה המדוברת. בתקופה ההיא המקופ אירח הרבה אמנים מתקופת הסווינג, מתי שהסגנון פרח והתפתח בניו יורק ובעולם כולו. במקום היה בר ומסעדה הנקראת  the Green room. היו מספקים בין השאר מחזות זמר, או זמר בזמן הארוחה. המחזה  Calcutta היה הידוע ביותר ששיחק שם, כ 15 שנה.

ב 1991 שיתף המקום פעולה עם  The Supper Club, שינו קצת את המקום והמחזות הפכו ללהקות  Big Band, ה Green Room הפל ל King Kong Room עם ציורים של סצנות מהסרט על הקירות. באותה תקופה גם התארחו ב Ball Room שמות כמו  Bon Jovi, Liza Minnelli, Herbie Hanckok, Van Morisson, Count basie ו Bob Dylen, כמובן שהיו עוד. ב 2007 עקב ירידה של המקום, שופץ שוב והפעם בסגנון הראשוני, Art Deco , גם הפעם הופעות, קומיקאים, שפים חשובים, תוכניות טלוויזיה, תצוגות אופנה.

כמו כן מלון אדיסון במהנטן מציע מסעדה איטלקית בשם  Sofia's Restaurant. בית קפה  Cafe Edison אשר מגיש מאכלים כמו המבורגרים, כריכים, חביתות וכו.. מאכיל כבר שנים את שחקני התיאטראות, עוברים ושבים ואורחים של המלון. תוכלו למצוא גם במלון edison את The Rum house, בר הופעות, חלקן מאוד נדירות.

המלון מציע הסעות משדה התעופה, שרות קונסיירז' אשר יעזור לכם לרכוש כרטיסים לתיאטראות, מקומות במסעדות, מוזיאונים וכו.. כמו כן במלון ישנן חנויות, מרכז עסקים, אינטרנט אלחוטי, חניה. חדריי המלון אלגנטים ונקיים. זהו מלון טוב עם מיקום שאין שני לא. מחלק מהחדרים ניתן לצפות באורות של טיים סקואר.

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.