בתי קפה בניו יורק

בתי קפה בניו יורק ובכלל קפה, הם נושאים מאוד חשובים לניו יורק, ניו יורקרים בפרט ולאמריקאים בכלל. האמריקאים שותים המון קפה, מדובר על 5 כוסות קפה ביום מינימום. כמובן שלא כל אחד, אני מכליל. אבל באופן יחסי הם בהחלט שותים המון קפה. אי לכך ובהתאם לזאת, תוכלו ליהיות רגועים שיש מספיק בתי קפה בניו יורק. כמובן שהמהות של בתי קפה הם לא רק הקפה, אלא גם האווירה, האנשים, לראות ולהיראות.

בניו יורק כ 600 בתי קפה, כ 129 מהם סטארבקס, הרשת הגדולה בעולם לקפה. סביר להניח ולא משנה היכן אתם נמצאים בניו יורק, כאשר תצאו מהבית, או מהמלון, תלכו דקותיים ותתקלו בבית קפה בסטארבקס. סטארבקס הינו תאגיד עצום, הרבה בתי קפה קטנים פשטו את הרגל עקב תאגיד זה, אך עם זאת רצוי לומר שסאטרבקס לא רק שליליים, אם חושבים על זה, הם הסיבה לשיפור באיכות הקפה ובשיפור בהגשתו. נכון שסטארסבקס אינה הקפה הכי טוב שיש, אבל הם בהחלט העלו את המודעות לעניין.

כאמור המודעות לקפה עלתה בניו יורק, כיום תוכלו למצוא בתי קפה עם דקויות ורזולוציות מקסימליות לאיכות והגשה של קפה. בחלק מהבתי קפה בניו יורק תמצאו שקולים את פוליי הקפה במקום ושומרים את הקלייה למקסימום עשרה ימים לא יותר, זה כדי לשמור על טריות הקפה. תשימו לב שבהרבה מקרים ימזגו לכם את האספרסו לא לפני שינקזו טיפה או שתיים של קפה לפני כן, זאת כדי שהטעם יהיה  " נקי " ולא שרוף. כמו כן את ספלי האספרסו שמים בדרך כלל על המכונה או על נקודה חום אחרת, כדי לשמור על חום הכוס. את הקפוצ'ינו יקשטו ע"י משחק עם הקצף בעלים ואיורים אחרים, זאת ניתן לבצע רק כאשר החלב מוקצף היטב ונכון.

כמו כן היום תוכלו למצוא דקויות גם בביקוש דרך הכנת הקפה, חלב כזה או אחר, בלי קצף עם קצף וכו.. בהרבה בתי קפה קטנים בניו יורק תוכלו לראות מכונות קפה ידיניות, אשר את העבודה עליהן מלמדים אנשי חברות הקליה. רוב הרשתות לעומת זאת תשתמשנה במכונות אוטומטיות.

בבתי הקפה בניו יורק תוכלו להנות כמובן ממנת אוכל כזו או אחרת, מוסיקה, הרבה מאוד מהמקרים יהיה גם אינטרנט אלחוטי ושקעים לצד השולחנות. רצוי לציין שלא כל בתי הקפה יהיו כ " בתי קפה " אלא חלקם יהיו כרק דוכנים או אפילו בתוך משאית. חלק מהאלמנטים החשובים בניו יורק זה האנשים, לעצור ולהסתכל על האנשים בניו יורק זו חוויה, אטרקציה חלק יאמרו, אחד מהפעילויות היותר כייפיות הקשורות לנושא, זה פשוט לשבת באחת מבתי הקפה שיש להם  Sidewalk, לשבת על המדרכה על כוס קפה ולצפות על העיר. Sidewalk Coffee.


להלן מספר בתי קפה מומלצים בניו יורק :

Mudtruck Coffee

La Colombe Coffee

Abraco Cafe

Third Rail Coffee

Gimmie coffee

מלונות בניו יורק | newyork-hotels.co.il
עזרה וייעוץ בנושא הזמנת מלון בניו יורק גם בטלפון חינם, חייגו : 03-6206147
או לחצו כאן לטופס יצירת קשר ואנו נשוב אליכם.